10. dubna 2004, 12:46:33

Dobrý den pane Hutko,
již nedlouho poté co jsem doplatil leasing za TV jsem ji začal, občas a nenápadně, nabízet přátelům. Ale zjistil jsem, že moje zánovní Nokia v dnešní době nikoho nenadchne a hlavně, že televizi mají všichni. Až jednoho dne se na mne usmálo štěstí a můj bratr si postěžoval, že mu odešla jeho televize a po předchozím loučení s pračkou je to pro něho nenadálá nepříjemnost a kdeže na to má brát pořád peníze. Přestože měl o své budoucí tv úplně jinou představu, nakonec si ji odvezl, ani jsem mu nestačil ukázat, gde se to zapíná. Od té doby se mne lidé ptají jestli mi nechybí. Pozastavují se nad tím, že ani zprávy nemohu sledovat. (to jsem nedělal již několik let) A tak jim říkám že mne to nezajímá a když bude něco důležitého, tak mi to jistě někdo řekne. A tak mi včera přišel jeden kamarád říct, kdo prý kandiduje do EP."Nějaký Hutka, Dolly Buster - to je pornohvězda, Dobrodinský co hrál s Izerem a Viktor Kožený". "Do jakýho parlamentu? Jaký volby? To budou nějací češi? Proč? A to je budeme moci volit? Tak to má Hutka v kapse, když je tam takováhle skladba" Dneska mi ten člověk přinesl noviny, kde je ten článek. Z něho jsem zjistil, že mi ten můj kamarád nevyjmenoval kompletní kandidátku, ale jen pár jmen, která si zapamatoval. Takže to budete mít trochu těžší než jsem si myslel. A tak bych se Vás chtěl zeptat kdy a kde ty volby budou? Budu na Vás muset jet do Prahy, nebo budou kandidátky celostátní?
Ale vážně, potřeboval bych o těch volbách něco vědět, protože bych chtěl jít volit. s pozdravem a poděkováním za nějakou odpověď
roman světinský

Vážený pane Světinský,
tu televizi jsem za život také několikrát odložil a to na léta a opravdu bylo zvláštní, že jsem nebyl méně informovaný a už vůbec ne zaostalý. V sedmdesátých letech jsem ji neměl vůbec, v Holandsku jsem ji zprvu odmítl také, ale pak se stala divná věc, koupil jsem si na dobírku vložky do bot a nevšiml jsem si, že je tam nějaké slosování a televizi jsem vyhrál. Docel ajsem se tehdy zamyslel nad zlomyslností světa, ale nakonec jsem byl rád, protože komunikace v Holandsku mezi lidma je mizerná a už kvůli jazykům to bylo dobré...
tedy je fakt, že z knížek jsem se naučil víc, ale to zdání samoty, které člověk před televizí nemá. Po návtaru jsme si nablble koupili televizi kvůli zprávám a následně rozpadu státu. Na dva roky jsme ji zase odstavili, když byly Klárce dva roky a začal se o televizi zajímat. Takže nám unikl začátek TV Nova, no teď ji máme, ale co si budeme povídat...
Ty volby budou myslím 10. června nebo tak nějak a budou po celé republice jako po jednom obvodu, takže nebude třeba nikam jezdit.
Ale že by měli lidi tolik fantazie, že by Balbínka prošla těmi pěti procenty? Ovšem sám pro sebe jsem si vyřešil veliké trauma - koho volit? Takže se mějte hezky - Jaroslav Hutka


Odesílatel: Jana Chalupová
Datum: 14. dubna 2004, 8:44:56

Milý pane Hutko,
Vaše angažování v politice jako ve věci veřejné, přístupné všem lidem, je proto, aby svět začal být více pravdě podobný nikoliv pravděpodobný. Moc bych Vám přála úspěch.
Jana Chalupová


Odesílatel: Krystof Zrcek
Datum: 13. dubna 2004, 18:12:05

Vážený pane Hutka,
v souvislosti s vaší kandidaturou do Evropského parlamentu se mi v hlavě vyrojilo mnoho myšlenek, alespoň o některé bych se s vámi chtěl podělit.
Jaký je můj vztah k Vám bych nejlépe popsal takto: hrál jste mi před porodem, po porodu a i potom minimálně do mých pěti let, kdy přišla revoluce a v našem magnetofonu jste přestal být tak aktuální. Přesto mám Vaše písničky spojené se svým dětstvím (mám dokonce dojem, že Proč, proč byla jedna z prvních písniček, které jsem si začal žvatlat).
Nyní však zjišťuji, že lidé přibližně mého ročníku (kolem 1985), pro které budou letošní volby prvními, většinou o Vaší osobě vůbec neví, popřípadě si vás matně spojují s obdobím totality, ale o vašich současných názorech netuší nic. Proč, proč, proč? Odpověď je celkem nasnadě - televize ani rádia Vás téměř nehrají, v tisku o Vás člověk taky často nezavadí a vaše koncerty jsou opravdu komorně laděné.
Když jsem přinesl do třídy cédečko, na které jsem přetáhl buhvíjak přehrávané kazety z jakéhosi vašeho koncertu, několik lidí se do Vás tak "zažralo", že dokonce začali číst Vaše fejetony a básně. Ale nebýt toho prvotního impulsu, nejspíš by se o Vás vůbec nedozvěděli.
Proč to celé říkám - na kandidátkách stran jsou jména pro mě nepochopitelná (Bobošíková, Železný, Kožený,...), a přesto mají větší šanci na úspěch než vy. Protože jsou jednoduše známá i tomu dělníkovi, který si večer pustí televizi a jména se mu sama zapíšou do paměti.
Buďto je celá vaše politická strana míněna jako recese, pak je mi Vás ovšem trochu líto, protože Vy máte lidem co říct, anebo je míněna vážně, a pak se budete muset chtě nechtě zapojit do toho, čemu se říká showbiz. Jak o tom přemýšlím, i v tomhle případě je mi Vás trochu líto. Jinak ale zůstanete navždycky v půli cesty, a to je opravdu škoda!
Držím vám palce ve vaší kampani a jestli vám mohu radit, obracejte se i na ty, kteří o vás nevědí, na nás nejmladší voliče, kteří ještě neztratili všechny ideály a marně hledají možnost jak uplatnit svůj hlas, a přitom ho nevhodit do jakéhosi politického Tartaru, který se tu tak úspěšně za těch 15 let uchytil.
Vážím si Vás i vašich aktivit a přeji hodně úspěchů!!
Kryštof Zrcek, student gymnázia


Odesílatel: Miroslav Jonák
Datum: 10. května 2004, 11:28:05

Ahoj Jardo!
Už jsem o tom s Tebou lehce mluvil po Tvém posledním koncertu u mně v Café, bavil jsem se o tom pak i s pár dalšími lidmi, a můj závěr z toho plynuvší je, že (má-li mít Tvá kandidatura do EP naději na úspěch - v porovnání s profláknutými mediálními vlčáky) je třeba zapojit jednak "spřízněné duše", a jednak (a možná ještě víc) oslovit i lidi z "širších okruhů"... Jinými slovy: zvětšit akční radius Tvého zviditelnění oslovením dosud NEOSLOVENÝCH...(media, atd...)
(Pan Maglia mi přeposlal mail toho studenta, který do mých úvah také docela zapadá a mé přesvědčení jen potvrzuje, a patrně - a to bych nepodceňoval - vyjadřuje mínění VÍCE lidí, kteří to mohou cítit podobně...)
Já sám Ti mohu dát k dispozici (kromě dosavadních ústních či mailových podpor) nevelkou plochu (avšak i drobnosti se sčítají) na mých prodejničkách, vlastně se jedná především o část výlohy v pasáži LUCERNA, samozřejmě i totéž v CAFÉ Slavíkova (ale tam už celkem v povědomí jsi, jenom by se měla vypíchnout ta KANDIDATURA, o to jde...), případně bych mohl použít ještě jednu prodejničku na Praze 4...
Aby to ovšem mělo nějakou (jakž takž) úroveň (a vlastně tedy i dopad), (nemohu to čmárat fixem), asi by to chtělo (máš-li) nějaký na tu KANDIDATURU upozorňující PLAKÁT, atd. ... :-)
Takže: jsem tu, a s mým dávným heslem "POMOCI DOBRÉ VĚCI TO ZA TO STOJÍ PŘECI" :-) Ti přeju pěkný den a jsem připraven...
Mirek Jonák


Odesílatel: "Hana Ševčíková"
Předmět: Májový pozdrav
Datum: 25. května 2004, 2:16:19

Vážený a milý pane Hutko!
Srdečně Vás zdravím a děkuji za opravdu nádhernou fotografii, kterou jsem i s vaší volební výzvou přeposlala několika fanouškům a čtenářům vašich osvěžujících fejetonů.
Na koncertě 18.5. byl můj syn ( sama jsem si netroufala, mám stále jakési nemístné pooperační potíže) a ač je to muž nemluvný, tentokrát nadšení neskrýval. Určitě nejen já, ale i plno vašich příznivců vam bude fandit i vás volit. Ahojky Hana Ševčíková


Odesílatel: Redakce Politikon
Datum: 24. května 2004, 23:09:32

Dobrý den,
to se mi líbí:-)
S pozdravem
Robert Vašíček


Odesílatel: Moravská demokratická strana
Datum: 24. května 2004, 22:19:36

Srdečně zdravím,
a z voleje upozorňuji, že do EP budou volit nejen Češi, ale také Moravané, a dost možná, že ještě radostněji :) Pokud jde o vítězství Balbínovy poetické strany, přeju jí je, ovšem až na pozici dvojky. První musí být naše strana, toho času v koalici "Za zájmy Moravy ve sjednocené Evropě".
Nejsem nijak extrémně proti tomu, aby se téma voleb otevřelo i na Vašem koncertu v Manerově 11.6.2004 - však poznáte, že u nás není nic a priori zapovězeno.
S pozdravem a ujištěním, že příprava koncertu probíhá zdárně,
Jiří Novotný


Odesílatel: Vlastimil Hela
Datum: 24. května 2004, 20:47:54

Zdravím Vás Jaroslave,
díky za zprávu, posílejte mi i nadále.
Moc vám přeji, aby se konečně povedlo vyměnit politické ojetiny za normální lidi. Myslím že už jim to stačilo.
Držím palce a přidám svůj hlas.
Vlastimil Hela


Odesílatel: Vlastimil Heller
Datum: 24. května 2004, 20:24:53

Ani ještě nevím, jestli teď Balbínovu poetickou stranu můžeme volit i na venkově. Při minulých volbách to nešlo tudíž tady ani nebylo koho do té bedny vhodit.
Ahoj, Vlasta Heller


Odesílatel: Krystof Zrcek
Datum: 24. května 2004, 20:22:54

Dobrý večer,
chtěl jsem se jen zeptat, jestli vám cdčko došlo v pořádku a jestli Vám k něčemu bude.. :) Předvolební plakátek je úžasnej, ale na ten komunistickej billboard, na kterém se hvězdičky EU rozpojují, a perspektivně zvětšené přecházejí v dokonale rudou zvjózdu, to teda nemá.. :) Mějte se fajn a držím palce do voleb!
Kryštof


Odesílatel: M. Jurza
Datum: 24. května 2004, 18:52:50

Pane Hutko, dobrý den.
Budete se divit, ale jakožto pubertální prvovolič docela vážně zvažuju dát Vám hlas. Jste v užším výběru. Ale co kdyby takových bylo víc a Vy byste se k tomu eurokorytu opravdu dostal?? Považte, podobné představy mi rozhodování nikterak neusnadní.
Socany nevolit už kvůli současnému vedení, komunisty jakbysmet. Ransdorfa volit v zájmu evropské levice, pravičáky volit už kvůli socanům. Patočku nevolit kvůli Patočkovi. Mikropartaj demokratického socialismu nevolit už kvůli Ransdorfovi.
A z parlamentních termitů stejně nejradši nevolit nikoho, proč podporovat status quo?
Proč bych však měl volit Balbíny?
S úctou a s úsměvem Michal Jurza
PS: Kdy bude další fejeton?


Odesílatel: Jan Pobříslo
Datum: 24. května 2004, 18:49:53

Dík, už vím koho volit.
Honza
Jen doufám, že to nemají pojištěné, abych třeba v Jablonci nesměl volit "pražáka", to by mě ani nepřekvapilo.


Odesílatel: Libor Dynka
Datum: 24. května 2004, 16:13:38

Volim bez dvou za dvacet! :-)
Hodne stesti nejen ve volbach, ale hlavne v zivote!
S pranim prijemneho dne Libor Dynka


Odesílatel: Jakub Zahradnik
Datum: 24. května 2004, 15:19:01

Pane Hutko,
neštvete mě, jen si myslím, že to je od Vás podivná nejapnost, aby za Vás někdo bojoval, abyste měl na zaplacení složenek touto formou z milionářského platu - resp. formulovat tuto věc takto, což je spíše bžunda pro Vaše kamarády a pádný důvod pro mě proč Vaši stranu ne. Snad v tom evropském parlamentu půjde ještě o něco jiného než nějaký happening.
V úctě nikoli strašpytel
J.Zahradník


Odesílatel: frantisek.k.j.
Datum: 24. května 2004, 15:04:29

Jaroslave,
volby jsou tajné a tak to tam tajně šoupnu. A až tam budete, složte nějakou hezkou písničku o tom, jak se vládne s Koženým, Železným, Sládkem a Norou Bochníčkovou (doprovázenou bývalým šéfíkem z FÚTI soudruhem PhDr. R. Knotem), kteří tam dost pravděpodobně budou také. Pač lidi sou nasraný a řada jich bude volit cokoli jiného, než ty parazity, co sedí na prameni doteď.
Těší se Franta


Odesílatel: Alena.Bartosova
Datum: 25. května 2004, 14:42:33

Vážený pane kandidáte strany č.18,
tak už jste byl pověšen. Ať báby z ČSSZ vidí koho mají volit.
Ve čtvrtek přeji příjemnou Trafiku, mně se zatím bude hádat duše s tělem. Už několik dní se divím, co dokáže se zádama udělat sekačka a hnusně vzrostlá tráva. . .
Se srdečným pozdravem stařenka z Trafiky


Odesílatel: Tomas Krejca
Datum: 25. května 2004, 13:47:54

Skvele foto,
drzim palce a volim 18!
s pozdravem
Dipl. Ing. Tomas Krejca - DTP Studio s.r.o.


Odesílatel: Dr. Helena Kanyar
Datum: 25. května 2004, 11:36:45

Mily pane Hutko, jest to vesela fotka! Na rozdil od jinejch polit-velikanu a malikanu. Srdecne, HB


Odesílatel: Tomáš Andrejsek
Datum: 25. května 2004, 10:32:39

Že bych Vás (ne)volil ?
Pokud bych nešel, určitě nezvolím právě vás. Akorát já pořád tak nějak cítím potřebu aspoň se zúčastnit (když už nejde zvítězit).
A i kdybych to bral vážně, to bych vám neudělal !
Jinak váš billboard už zdobí firemní nástěnku (kdo by to byl řekl, Hutka na nástěnce...:-)
Ale jste v dobré společnosti, vedle je nějaké mimino z internetu.
Obrázky už se rámují, těším se na ně.
Mějte se stále dobře, Tomáš Andrejsek


Odesílatel: Josef Filip Chudoba
Datum: 25. května 2004, 9:59:30

Hallo Jardo
Plejáda excelentních kandidátů, výřečných a vzdělaných, s jasnými postoji, čistým štítem, prověřených léty politického boje a stranického hašteření defiluje před mým vnitřním zrakem a já se nemohu rozhodnout.
Jejich tváře, ošlehané větrem ventilátoru parlamentního bufetu se na mne culí a já stále nezodpovědně váhám.
Díky za "volební agitku" a za záchranu v poslední chvíli.
Jak už jsem naznačil, jsem totálně neschopen si v nabídce prezentovaných kandidátů ostatních stran a nestran vybrat. Kandidatura v tvé podobě dobrá alternativa.
Kdyby nic jinýho tak vím jistě dvě věci
1- domluvíš se s nima, na rozdíl od některých komisařů, kandidátů a pod.
2 - tvoje domluva bude mít hlavu a patu
měj se hezky, držím palce filip


Odesílatel: Bara Kasparova
Datum: 25. května 2004, 8:29:03

Ani nevím s kolika lidma a na jakých postech jsem se bavila docela vážně o Tvojí kandidátce a když vidím jejich reakce.........bezva bylo, jak se jeden kráva senátůrek rozzuřil a pravil, že jsem teda vůl, bez politickýho rozhledu.........
Prej máš v příloze jakousi fotku, ale ta fotka nejde otevřít, jinak bych mu ji poslala s tím textem z telky před třema nedělema. Měl by jstojistě radost pan senátor.
Bára


Odesílatel: Zdena Hůlová
Datum: 25. května 2004, 8:51:10

Milý pane Hutko,
s radostným úsměvem jsem si přečetla Váš text. Škoda, že nemáte na předvolební billboard přiměřené finanční prostředky. Vaše foto např. v metru by mne potěšilo nepochybně více než pohled na plakáty Jany Bobošíkové a zejména Vladimíra Železného, kteří se na mně z nich zubí při mých projížďkách Prahou.
Zdraví Zdena Hůlová.
P.S. Mrzí mne, že nemohu volit do EP, neboť v inkriminovanou dobu budu v zahraničí. Věděla bych, kam sáhnout. ZH.


Odesílatel: Milan Volejník
Datum: 26. května 2004, 0:02:45

Dobrý den, Jaroslave!
Při nočním brouzdání kyberprostorem jsem narazil na obrázek, který najdete v příloze tohodle e-psaní.
Nevím jak to vaše naše poetická strana dělá, že jste slavní i za hranicemi nejen naší vaší země, ale i naší vaší Evropské únie.
Patří Vám obdiv a hlas.
originál fotky
Hezký den či noc přeji
V úctě Milan Volejník


Odesílatel: Mgr. Katarina Slobodová Vaculíková
Datum: 25. května 2004, 22:27:47

Neškrtej, neštveš, vytiskla jsem Tě barevně a zítra Eržika pověsí na gymplu, tam jsou taky voliči!
Měj se a někdy v Salmovský nebo nebo - Erži Ti doručí můj pozdrav "na Plotech", jestli opět budeš...
Katarína


Odesílatel: Jiri Gut
Datum: 24. května 2004, 17:21:32

No , Jardo,
tak az dobre to zase placene neni, o vsechno se musis starat sam, a od rana (tak asi od 10:00) v tom jedes , a spat se chodi az hodne po pulnoci, nedelam si vubec legraci, je to proste o mnoho vic prace, nez si lide mysli.
Jeden znamy ted v podobne organizaci konci a bilance- hlavne ta financni, je ne prilis radostna.Kdyz se nepostaras o dobry penzijni fond (ono si hodne lidi mysli, ze naspori neco pres zivotni pojistky atp.) , stojis nahle s dosti holyma rukama a mas-li nastereno nejakych 100.000,00 euro, tak sam vis , ze je to tak na tri, ctyri roky. Takze vetsina lidi, ktera takto pracuje, se snazila koupit nejaky domecek na jihu Evropy, aspon se tam tak nemusi topit, bohuzel casto zjisti, ze jsou jiz postarsi a pryc se jim nechce.
Balik se da udelat jen kdyz tady pracujes a (na pr) v Cechach zijes ty a hlavne tva rodina. Jinak se mej a ahoj, Jirka.


Odesílatel: Ludmila
Předmět: Pozdrav z USA.
Datum: 24. května 2004, 15:59:58

Mily pane Jaroslave ! Dekuji za Vasi fotku a doporuceni koho volit do Evropskeho parlamentu. Ja, Bohuzel, v dobe voleb nebudu v Cechach a tak jen doporucim mym obema synum a jejich blizkym, ze by Vas meli volit. Poslu jim Vasi fotku s textem, u toho starsiho, ktery ma moc rad Vase pisnicky, to mate jisty, ten mladsi, neni takovy blazen, aby volil nejake dalsi lumpy z jinych kandidatek, protoze jich mame tam nahore na Hrade uz vic nez dost. Vy jste inteligentni a rozumny clovek, videl jste kus sveta, takze je predpoklad, ze budete v te funkci prinosem a muzete ji delat s humorem, Vam vlastnim, aspon tam nebude zabava jeko v rodinne hrobce. Cetla jsem na Vasich strankach, jak se Vas zastala Vase dcerka, obdivuju jeji sloh , muze z ni vyrust velka spisovatelka. Je to dukazem, ze geny se dedi po rodicich. Pozdravujte obe Vase devcata i Vasi pani ode mne, preju cele Vasi rodine hodne zdravi a doufam, ze v pripade, ze budete zvolen, nenechate zpivani, to by byla velka skoda. Tesim se na dalsi Vase e-maily, v zadnem pripade mne nesmite vyskrtnout z Vaseho seznamu. Dopisovat si s Vami je pro mne velka radost a den, kdy od Vas prijde nejaka zprava, je pro mne plny slunicka. Takze diky a opatrujte se ! S pozdravem Ludmila z Washingtonu NC.


Odesílatel: Zaruba Jakub
Datum: 24. května 2004, 15:42:08

Dobry den,
musim to napsat. Stvete.
Diky za vyskrtnuti.
JZ


Odesílatel: Eva Malá
Předmět: no, tak se složíme,
Datum: 24. května 2004, 14:27:19

zdravim, většinou máme taky hovno, tak na ty složenky, ale nás je nejvíc co do počtu, těch pitomců, co nekradou, ale daj - napište číslo účtu, no ten tác někde seberu.
Tak držím palce, už jsem nechtěla "nic" volit, ale teď zas musím kvůli Vám a Balbínce - má vlastenecká povinnost volá.... Zdraví Eva Malá


Odesílatel: Bara Kasparova
Datum: 26. května 2004, 14:09:30

No já se asi zblázním., hledám výraz do článku o komančích a Ty si prostě napíšeš "ovce si volej vlky".
Ano pane mistře kratˇasů, beru.Akorát mě sere, jak je to obrovsky pravdivý. Bára.


Odesílatel: SOS Přerov
Datum: 26. května 2004, 9:41:20

Vážený pane Hutko, milý Jaroslave,
přesto, že podporuji jiné číslo, šťastné číslo 7, přeji i Vám mnoho dobrého a hodně úspěchů. Věřím, že se o tu nevolící většinu rozdělíme rovnoměrně a že poté budeme společně pracovat na Evropě Otevřené a Poetické.
Pěkný den Miloš Navrátil, Strana pro otevřenou společnost (SOS)


Odesílatel: Daniel Brozak
Datum: 25. kv?tna 2004, 7:32:04

kolik kus? a kam to poslat, tot veru otázka, odpoledne vletím do tiskárny a preptám se kolik by to tu stálo, v porovnání s tiskárnou u nás, a taky by bodla ideální velikost (v metrech ?) d.


Odesílatel: ivan hajnis
Datum: 27. května 2004, 10:43:11

Cau Jardo.
Bojuj. Je to sranda jaky volove se tam cpou za korytem. a je to samej starej bolsevik a STBak pulku parlamentu - nejmene pulku bych postrilel jaky jsou to hajzlove a hlavne ze nedokazali zrusit KSC je jejich nejhorsi zlocin!!!!
Promin hacky je to ze svedskyho pocitace a byl jsem linej prehodit klavesnici tvoje jeste porad chlupata hlava si s tema hackama urcite poradi..ja tam mam bohuzel jenom chlupy tri a pul ..hihihi IVAN HAJNIS


Odesílatel: Drunecká Jitka
Datum: 27. května 2004, 10:21:26

Zdravim vas, a ujistuju, ze jste uz dneska jediny, koho jsem ochotna jit volit. jitka drunecka


Odesílatel: Jaroslav Furman
Datum: 27. května 2004, 10:19:47

Vážený Jaroslave,
trochu jsem se pokusil pomoci té Vaší bezbillboardové kampani a pro Vaši dobrou náladu Vám preposílám první odpoved.Poslal jsem to pochopitelne pouze lidem, o kterých se domnívám,že si tohle oslovení nepochybne zaslouzí a kterí by mohli v inflaci stran a hnutí Balbínovu stranu nechtě přehlídnout.
Se srdečným pozdravem Jaroslav Furman.
P.S.Dnes,ve čtvrtek jste byl v Radiožurnálu docela roztomilý,ovšem rozhlasový spot Balbínovy strany,vysílaný npř.včera večer rovněž na Radiožurnálu,který se snaží být křečovitě recesistický Vám evidentně škodí. Vykřikovat na lidi,že jste zzzzááá sadně proti zubnímu kazu a vůbec pustit tenhle spot do éteru mohl jen Váš nepřítel uvnitř obskurdní "strany". Jestli můžete,potlačte v další kampani fakt strany jen na to,aby Vás lidé spojovali s číslem 18 a nespojovali s vyčpělým recesizmem osmde- sátých let,tolik blízkého tehdejšímu Havlovi.Z lidí na mém adresáři se mi už ozvala i paní ,pracující na MZV,které jste sympatický,ale která po těchhle vyjjádřenich ne- chce volit takové recesisty.....Bohužel volič si může vybrat jednu stranu,nikoliv jen osobnost z ní. Ještě jednou Vás zdravím .
Furman.


From: "Slovák Pavel"
Subject: RE: S úsměvem do Evropského parlamentu

nádherné jdu do toho pavel


Odesílatel: Obec Brod nad Tichou
Datum: 26. května 2004, 14:03:25

Ahoj Jardo,
samozřejmě máš pravdu.Dát volební hlas někomu jinému než Tobě mne ani nenapadlo.Tvé písně znám názory z kterými nelze jen souhlasit taky.Věřím,že tento pokus vyjde a budeme mít konečně v EP řádné zastoupení. S pozdravem Standa Kari.
Odesílatel:
Datum: 26. května 2004, 10:39:03

Děkujeme za zaslané. Když tak sleduji předvolební kampaň, osmnáctka je mi velmi sympatická tím, že je nejen poetická, ale dokonce se ani nebere tak trapně vážně, jako jiné partaje.
Zdraví Jihočeská matka Jarka Brožová


Odesílatel: a.antonucci
Datum: 24. května 2004, 11:15:27

Diky za fotku
preji at se dari.
Hezky den Toni Antonucci, Humanisticke hnuti


Odesílatel: Frydlová Eva
Datum: 24. května 2004, 10:46:42

Zdravím tě, Jaroslave, a v tomto případě máš můj hlas. Hezký den, týden a vůbec Eva Frýdlová


Odesílatel: Pavel Rut
Datum: 24. května 2004, 10:33:28

Ahoj Jardo,
díky za předvolební fotku. Zároveň Tě musím zklamat, že ani já Ti bilboard nezafinancuji, neboť již nechtěně prostřednictvím svých daní (rovněž nechtěných) financuji bilboardy pro mne nechtěných politických stran.
Navic coby Tvůj hudební fanoušek nevím, když Ti hlasem dopomohu do Bruselu, zda tím vlastně kromě startu slibné politické kariéry nezabíjím Tvoji kariéru hudební. A to nemluvím o tom, že do Café Tabák je to nesrovnatelně blíž než do Bruselu. Možná by Tě pro správnou EURO-image nutila česká i evropská média opět schovávat dlouhé vlasy pod čepici jako kdysi ČT v Písničkách pod rentgenem.
Když však vidím tu "plejádu" zájemců o účastenství v Europarlamentu, pak Tě docela rád podpořím, i když si nejsem jist, zda Ti to v bitvě o bruselskou trafiku pomůže.
S přáním hezkého dne Pavel R ů t


Odesílatel: MKZ Jeseník
Datum: 24. května 2004, 10:32:21

Milý Jarouši,
asi Tě to překvapí, letos jsem poprvé uvažoval o tom, že bych červnové volby "zabulal". Od dob, kdy jsem u voleb na kteréko-li úrovni měl jasno, neboť jsem byl volič ODA, tak začínám mít pocit, že není koho. Když byl ještě můj táta, tak vždy po volbách pravil - Mikine, Ty jsi hodil zase ty hlasovací lítky do koše (myslel jinam) za tu pidistranu? Já jsem byl za tuto stranu svého času i městský zastupitel.
Balbínova poetická strana je pro mne důvod, abych k volbám do EU šel a půjdu.
Jarouši, máš v Jeseníku jeden tutový hlas! Možná, že kdyby to viděl můj táta, tak by povídal něco o pomyslném koši. Já to ale vidím tak, že v té chvíli budu myslet na všechny slušné lidi, které mám rád. To bude hezký okamžik, byť realitivně krátký. Ransdorfa ať si zvolí jiní - kokoti.
Zaplať Pánbů za číslo 18!
Zdraví jesenický exponent BPS Mirek Hrdlička.


Odesílatel: Zbořil, Zdeněk
Datum: 24. května 2004, 10:11:48

Jaroslave, budu tě, samozřejmě, volit a přeji ti, abys konečně zbohatl (na těch dietách a nocležném), děkuji za avízo, -zz-


Odesílatel: Radost
Datum: 24. května 2004, 9:45:25

Nezapoměl jsi na babičku Méry ? A její osud ?


Odesílatel: INGOL
Datum: 24. května 2004, 9:38:22

Konečně na naší scéně pořádný kandidát ! Škoda, že nemám peníze na bilboard...
Zdravím a přeji hodně úspěchů !
St. Janíček


Odesílatel: Jana Bryndova
Datum: 24. kv?tna 2004, 8:59:29

Milý pane Hutko,
nestvete mne,piste mi stale. Volit Vas samozrejmne budu, narozdil od nekterych jinych kandidatu jste v te Evrope alespon chvili zil.
Moc vas zdravi Jana Bryndova


Odesílatel: Komers Adam
Datum: 24. května 2004, 8:25:07

Zdravím Vás, pane Hutko! Proč byste mě štval právě Vy? Kdo mě ale opravdu už dlouho štve, jsou současné parlamentní politické klany nenažranců a intrikánů, proto už dlouho všude říkám, že budu volit právě Vás. Zdá se mi totiž, že z Evropy nemůžeme chtít jenom brát, ale musíme tam také něco přinést. A co jiného by měli Češi dát Evropě, než trochu té srandy! Tak můj hlas máte zarušený!
Krásné dny a hodně úspěchů přeje TV Mao Adam Komers


Odesílatel: Hinkova Pavla
Datum: 24. května 2004, 8:01:09

muj hlas mate zarucene :))
prave jste vyresil me politicke dilema a ja Vam za to uprimne dekuji!!!
takovych kdyby bylo vic...


Odesílatel: MINERVA
Datum: 24. května 2004, 7:50:44

Diky, to je dobre, ze to vite.
Tak radsi hezke pisnicky
P. Dvorak


Odesílatel: Petr Zapletal
Datum: 24. května 2004, 7:41:55

Ahoj Jardo,
dělám pro neziskove sdružení, které se zabývá volným časem s dětmi a mládeží (http://www.debrujar.cz). Z toho je jasně, že finanční podporu dáváme sami těžko dohromady.
Nicméně moji podporu máš již dlouho a pokusím se alespoň Tvé názory a informace šířit dál.
Nevím jestli to tak bude stačit, ale říkám si spolu s mým otcem, že "kdo opovrhuje desetníčkem, nenašetří milón"¨. Petr Zapletal


Odesílatel: Kuklínek Jiří
Datum: 24. května 2004, 6:41:09

Pane Hutka,
rozhodně mne nevyškrtávejte, rád si poštu od Vás počtu. Jen mne zarazilo, že jste na kandidátce jen tři, když ostatní strany nominovali i 32 kandidátů. To mi je drobet divné, vždyť se přece mluví o 24 místech v europarlamentu... Máte k tomu nějaké vysvětlení?
Pěkný den a trochu více tepla přeje Jiří Kuklínek.


Odesílatel: gewo
Datum: 24. května 2004, 5:00:39

Sakra, dědku, vypadáš na tom jako nějakej Karásek... takže asi máš šanci.
Chtěl jsem sice volit sebe, páč kandidaturu jsem si udělil, ale dostals mne - máš můj hlas :-)) Jiří W.


Odesílatel: Tomas Zakravsky
Datum: 24. května 2004, 10:21:55

Kvůli mne nepotřebujete bilbord. Volím Vás a je mi to jasné :-) Zdraví T. Zákravský


Odesílatel: gewo
Datum: 27. května 2004, 18:41:08

Vzdal jsem se kandidatury ve Tvůj prospěch! :-) J

Tak to jsem málem omdlel? Ty kandiduješ a budeš volit mě? To snad ten Hospodin nechá tu naši Sodomu Gomoru ještě žít, bude jen kroutit hlavou. Čau Jarda

Odesílatel: simacekpraha
Datum: 27. května 2004, 18:38:33

Milý Jaroslave, jenom Vám chci říct, že já Vám osobně dám 11. června hlas určitě! V úctě MILAN ŠIMÁČEK, zástupce šéfredaktora týdeníku NAŠE RODINA


Odesílatel: jaroslav daneš
Datum: 30. května 2004, 12:54:24

Děkuju za odpověď. Právě mě napadlo, jestli nechystáte písničku Proč proč II.
Rád bych se Vás zeptal jako možného budoucího poslance nebo senátora na následující? Kdybyste měl silné indicie o závažné hospodářské trestné činnosti v ČR a seznámil s tím policii, která by Vám odpověděla, že část činů je promlčených, případ jde příliš vysoko a také přes hranice ČR, navíc současný prezident chodí k podezřelým hrát zadara tenis a tito podezřelí byli či jsou sponzory strany, kterou založil, šel byste znovu a zase do toho, trval byste na tom, že se to už z principu musí vyšetřit, i kdyby Vás to mělo stát život, nebo to nechal plavat?
Já Vám chci poděkovat, že jste se, jak to zní v letáku Balbínovy poetické strany, nikdy nezpronevěřil svým názorům.
Mějte se hezky Jaroslav Daneš


Odesílatel: Jan Rydl
Datum: 4. června 2004, 2:16:50

Jardo, mám tě moc rád. Tvůj "bilboard" u nás vyvěsím, i když nevěřím, že by tě někdo volil. Zde žijí blbci.
Zdraví Hans Rydl


Odesílatel: havel00
Datum: 3. června 2004, 15:00:45

Ahoj Jardo, díky za zdařilé foto kandidáta do EU... Tuhle sedím s kamarády u piva a jako obvykle nadáváme na všechno. Zjišťuji, že čím dřív přecházíme v debatě od "ženských" k politice. Je už taková doba. A tak jsme probírali volební spoty stran a sdružení. A jak tak už pliveme na všechno a všechny a hodina zavíračky se chýlí, tak začíná celá hospoda unisono tvrdit, že ti Balbínovci jsou nejlepší, že tu holou babu pod jabloní maj taky pěknou, a že by je vůbec zajímalo co s ní po natáčení budou vlastně dělat. A jako že by jí i volili, i když ta Dolly má taky něco do sebe. Když jsem řekl, že ta holka byla placená profesionálka a že se původně ani nechtěla svlíkat a že "po" nebylo asi nic(?), tak jsem nevědomky připravil Balbínovce o možných pár hlasů. Hezký den. Přemek Havel

No jestli to bude právě těch osudových pět, kteří nám budou chybět, tak si mě nepřej. Jarda

Vidíš, teď záleží jen na mě! Mám šílený, opojný pocit moci! Ale jo, dám vám šanci, řeknu že bylo něco "po"(!), na to chlapi slyší...Přemek

Ale já jsem neúplatný!

Jo a ještě k té mé magické 18-tce. V 18 letech jsem na tebe a Třešňáka chodil do Baráčnický rychty, prostě je to číslo plnosti, úplnosti, letosti, prostě No.1, tedy chci říct No.18!
Odesílatel: Vladimír Kazbal
Datum: 3. června 2004, 23:34:44

Ačkoliv jsem členem ODS,mám Vás rád. A dnes jste mne potěšil svým vystoupením v televizní diskusi k "evropským" volbám svými umírněnými a rozumnými názory, zejména pokud jde o téma křesťanství v evropské ústavě.
Takže se mějte pěkně, je fajn vidět slušné lidi i mezi mými politickými oponenty...
Vladimír Kazbal


Odesílatel: Ing. Arnost Krejci
Datum: 5. června 2004, 10:45:52

Dobrý den !
Je skvělý, že jste založil BPS. Je skvělý jak a co zpíváte. Určitě budu volit 18 nejen, že jsem vzdálený příbuzný jezuity Balbína, nejen proto že setkání s Vámi někdy v letech 1978 - 1979 na koncertě v Žilině bylo asi nejen pro mě celoživotním zážitkem (nesl jsem Vám kytaru) ale hlavně proto, že chci v EU už někoho slušného a normálního. Vydržte !
Moc a moc díky. Ing. Arnošt Krejčí - Hradec Králové


Odesílatel: Jaroslav Stuchly
Datum: 30. května 2004, 16:51:42

Vážený pane Hutko, celá naše rodina volí 18 :-)
Váš volební plakát jsem si pověsil v kabinetě (na dveře raděj ne, abych nebyl obviněn z politické propagace ve škole-i když vzhledem k aktivitám pánů z ČSSD a ODS by to asi bylo jedno) a touto nenásilnou cestou získal pro Balbíny i několik voličů, kteří byli jinak rozhodnuti k volbám vůbec nejít.
Na to křeslo europoslance to zřejmě stačit nebude, ale co :-) Srdečně zdraví Jaroslav Stuchlý


Odesílatel: Mirka Vinberg
Datum: 7. června 2004, 21:00:51

Drzím Vám palce. Bohuzel ziji ve Svédsku, tak nevolím za Svedsko, protoze nemám jejich prislusnost i kdyz tady jsem skoro 30 let. A ceská ambasáda nemá zájem a nebo finance na nejaké volby. Zdraví Mirka Odesílatel: STOKLASOVÁ Šárka
Datum: 8. června 2004, 8:45:52

Dobrý den pane Hutka,
shlédla jsem předvolební spot, kde ze všech kandidátů jste měl nejupřimnější úsměv a navíc jste mluvil jasnou řečí. Žádné sliby, žádné megalonské řeči, ale jasně jsem z toho cítila upřimnost. Myslím, že jste naprosto ovládl celou situaci a nenechal se vtáhnout do nicneříkajících řečiček o křesťanství, Bohu, ...
Prostě jste upřimný a hlavně nezávislý. A takových je tu bohužel málo.
Přečetla jsem si se zájmem celou Vaši www stránku a prostě .... prostě mne nezklamala.
S upřimným pozdravem a hodně zdaru ve Vašem životě
Stoklasová, Praha


Odesílatel: Tomas.Tomanek
Datum: 8. června 2004, 10:10:41

Pane Hutka, včera jsem až povyskočil radosti, když jsem viděl Vaše jméno na kandidátce do EP a ihned mi bylo jasno zda k volbám jít a koho volit. Hlavně ne ty kožené a železné gaunery. Nechápu, že to vůbec naše legislativa umožňuje.
Držím Vám palce a v pátek jste v urně.


Odesílatel: lnobilis
Datum: 10. června 2004, 12:01:28

Přeji Vám dobrý den, dobrou chuť a mnoho úspěchů ve volbách, od chvíle, kdy jsem se dozvěděl o angažování BPS ve volbách do EP, neexistují pro mne jiní kandidáti....držím Vám palce a doufám, že další souboj s lidskou blbostí neskončí špatně, ale jestli ano...ať je alespoň legrace...
P.S. Již několik svých kolegů studentů jsem přesvědčil, aby upustili od volby Dolly Buster ve Váš prospěch....a nebylo to těžké, vidím zítřky světlé..nebo světle? ( Které výsostné nebe asi teď brázdí ozónová dira?)
Váš volič luboš


Odesílatel: hajekjosef
Datum: 11. června 2004, 7:55:31

Děkuji za pěkný počteníčko a přeji úspěch v tom volebním boji.Doufám ,že ten můj hlas nepřispěje k tomu,že nám ubude písniček a přibude politiky.
Za pořadatele Olešnické kytky Pepa Hájek


Odesílatel: ANK - Velvet
Datum: 11. června 2004, 22:50:14

Ahoj Jardo
tak ti musím napsat že jsem se vzchopil a došel k volbám.
Volij jsem tvojí partu protože si myslím že by bylo daleko potřebnější aby jste ty peníze pobírali vy a ne nějakej hajzl co si nakradl dost a nyní chce ještě loupit v Evropským parlamentu.
Byla to sranda, neboť jsem tam byl sám a proti mě stálo snad dvacet soudružek /stále stejný ksichty od bolševiků/.
No snad se to povede a dostanete dostatek hlasů.
Přeju Vám mnoho zdaru a kdyby přeci jenom ne tak jedeme dál.
Zdravím Vaší párty
Petr Růžička
Ps jo to odstranování řetězů na Václaváku byla docela dobrá volební kampaň.