POKUS O VYSVOBOZENÍ SV. VÁCLAVA

Odesílatel: Pup
Datum: 9. června 2004, 15:14:32

dobry den,
jak to dopadlo s retezem? bohuzel jsem nemohl prijit, ikdyz sroubovak jsem mel nabrousenej a pripravenej.
dik za info, Honza Bouchal


foto: Lkotek@seznam.cz
Luboš Kotek (c) 2004
Luboš Kotek (c) 2004
Luboš Kotek (c) 2004
Luboš Kotek (c) 2004
Luboš Kotek (c) 2004
Luboš Kotek (c) 2004
Luboš Kotek (c) 2004

Odesílatel: "Dagmar Šípová"
Datum: 15. června 2004, 11:34:09

Ale, že je nás cvoků poměrně dost!!!!!
A taky s tím virečkem. No přiznejte se, že se Vám už nechtělo odpovídat! Já Vás naprosto chápu a tak žádnou odpověď a ani vymazání nepožaduji! Je-libo šroubováček k Vánocům?
Zdraví Šípová


Odesílatel: Rynesova
Datum: 16. června 2004, 9:14:40

Vážený pane Jaroslave, nedávno mi začaly chodit na mou e-mailovou adresu Vaše fejetony a Samopal-Revue. Na rozdíl od jiných nevyžádaných zpráv - tyto si čtu s radostí, až na to, že z nich přímo čiší, že Vy je s žádnou velkou radostí nepíšete, leda tak s nahořklou radostí...
...
A pište dál ty svý fejetony, zprávy, básničky a písničky. Víte, ono se Vám to možná v tý Praze nezdá, ale v týhle zemi je víc lidí, kteří žijou způsobem, k němuž tahání se o šroubováky s nemravně rozzlobenými strážci ještě nemravnějších zákonů je výborná metafora. Člověk si to přečte a potěší ho, že není sám, kdo je jinej než ty druhý a občas z toho má kocovinu. Nic víc. Ale ono to zase není tak málo.Umíte si představit, jak by se asi naše naivní polistopadové očekávání - jak teď začne být všechno dobře - opravdu mohlo zrealizovat? Vždyť to byla naše blbost, myslet si, že litvínovský sídlištňák se ze dne na den promění v hloubajícího hledače životního smyslu. Stejně naivní je představa, že tenhle sídlištní člověk stojí za to, aby byl ve své bohorovnosti provokován, zneklidňován a znejišťován. I přesto takový věci - ve svém světě - na mém malém žabomyším bojišti - děláme. Prostě trváme na svý naivitě.
Mějte se hezky. Těším se na Vaše cédéčka!
Ludmila Muchová


Odesílatel: Zdeněk Jemelík
Datum: 15. června 2004, 15:15:38

Vážený pane Hutko,
pod dojmem korespodence s Vámi jsem si nedávno řádně prohlédl ty prožluklé řetězy a pokusil jsem se na nich i sedět. Sezení bylo nepohodlné, ale dalo se vydržet. Když uvážíme, že fakiři dokáží ležet na hřebících, není to nic divného. Jinak je to pěkný kus kovářské práce, takže by se dalo říci, že to je ukázka zneužití umění k potupnému účelu. Takže bych připustil, že jsou národní kulturní památkou, i když ten pojem chápu úplně jinak než ti policajti, kteří Vás od nich zahnali. Nakonec nebyli tak zlí, jako ti, s kterými jsme se na stejném místě potkávali v r.1988 a 1989. Ti nám nic nevysvětlovali, rovnou tloukli. Přece jen se svět trochu změnil k lepšímu. Stejně jste měl kliku, protože cena těcht řetězů bude asi vyšší než 500.000, takže by Vám v případě jejich demontáže a odnesení hrozil trest 2-8 let (tr.č. krádeže ve 3.odst. ve stadiu pokusu). Přitěžující okolností by bylo, že jste trestný čin spáchal veřejně a jako člen organizované skupiny. Od našich soudů nemůžete čekat, že by uznaly, že nešlo o pokus o krádež, ale o vyjádření politického názoru. Česká demokracie není žádná sranda. Pořád má v ruce pendrek jako před Listopadem, jen ho šikovněji ukrývá.
Blahpřeji k volebnímu výsledku. Když uvážíte, že vládní liberálové sehnali kolem 40 tis. voličů, je to úspěch jako řemen. Řekl bych, že byste se měli už teď začít připravovat na senátní volby. Na menším teritoriu byste mohli soustředit na takovou propagaci mohli mít síly na to, abyste probudili voliče, seznámili je se svými kandidáty a postarali se, aby si voliči všimli, že jste chytřejší a vtipnější než ti nudní strejci, kteří si myslí, že mají moc od pánaboha a na věčné časy. Společná kandidátka s Helaxem a Nezávislou iniciativou by také nebyla marná. Sledoval jsem bedlivě televizní představování ve večerním zpravodajství na TV1 a vlastně Vy, ten hoch z Ostravy a Dolly jste byli jediní, kdo skutečně měl lidem co zajímavého říci.
Srdečně zdraví Zdeněk Jemelík


Odesílatel: Vladimir Rott
Datum: 26. října 2004, 9:26:36

Diky za mail, pane Hutko.
Jo, samo ze to neni v tech sloupcich ale v tech lidech. Ja myslel a predstavoval si, ze kdyz uz jste (a Balbinka?) zacal(i?) temi retezy, tak to pak pokracuje temi sloupky, a predevsim pak se rozleza se dal - coz je takova pout malem Kafkova, ale transformovana do post c&k.rakousko uhersko bavorsko polsko rusinska .at/.d/.cz/.hu/.sk/.ua - a odstranuje jednu stopu, at obri nebo malinkou, te post-minulostipritomnostialeuzprobohanebudoucnosti.cz za druhou, az se dostane ke vsem lidem, kteri si toho uz nemohou snazit nevsimat, nebot pak uz (malem nebo vubec ne?) nemaji kam slapnout.
Jinak - a dovolim si s Vami ne zcela souhlasit, jakkoliv Vas chapu - pokud by Balbinka byla schopna dostat se z puberty kousek dal, pokud mozno jeste pred duchodem, tak by to byla bomba! Predstavte si totiz neco jako balbinka.cz-hutka.cz-kan.cz-renatakalenska.cz-...-cestazmeny.cz
(podobnosti s realne existujicimi srandisty a/nebo spravne to vidicimi a/nebo uprimne se snazicimi jsou (ne) zcela nahodne ale zejmena neuplne!).
Tak Vas zdravim, Vladimir Rott