Vážení přátelé,

  Mám novou desku. Jmenuje se DUHOVÁ BUBLINA. Samozřejmě opět edice Samopal.
  Písně pocházejí z mnoha míst na duši i ve světě. Z Indie, Laosu, Španělska, jižní Francie, chalupy, putyky U Suchý Dásně i kavárny Slávia. Ze srdce, z politiky i z obrazů zasněného nevědomí ducha. Nejstarší jsem napsal na chalupě v roce 2006. Je to SLUNEČNÝ DEN. Touto písní jsem po jedenácti letech začal zase další kolo svého písničkaření. Nejnovější vyskočila letos v únoru z posvátného hinduistického městečka Hampi, jmenuje se ŽULOVÉ MĚSTO, ale nic posvátného neobdivuje. Písně LISTOPAD a KOMUNISMUS asi budou klást jiné otázky než ÚSMĚV SOCHY. Tu jsem našel v Luang Prabang ve skladišti za oltářem. Stála tam odložená dřevěná socha černého Buddhy a ten se na mne usmál. DUHOVÁ BUBLINA promlouvá velmi podstatně o lásce, ale nebojte se, nepodobá se žádné blbosti, která se zpívá na Slavíkovi nebo jiném operetním či radiožurnálovém kýči. GOA je sice stát v jižní Indii, ale píseň stejného názvu mluví o ženské nahotě, moři a velikosti, která jde pojmenovat jen zpěvem.
  Cédéčko trvá necelou hodinku, ale je za ním život mých posledních sedmi let. Šestnáct písní nese šestnáct barev. O trochu více než duha.

01. CADAQUES
02. ČESKÉ STÍNY
03. DEMOKRACIE
04. DUHOVÁ BUBLINA
05. GOA
06. HAMPI
07. KOMUNISMUS
08. LISTOPAD
09. NORMÁLNÍ DEN
10. NA PÍSKU SVĚT
11. ÚSMĚV SOCHY
12. SVÍTÁNÍ
13. SLUNEČNÝ DEN
14. VTEŘINA VE STÁŘÍ KAMENE
15. ŽULOVÉ MĚSTO
16. VLNY

CD DUHOVÁ BUBLINA stojí 200 Kč a mohu je poslat na dobírku. Obal je má ruční práce, matrice vyřezávám z gumy. Objednávky, prosím, pište mailem - jaroslav@hutka.cz či přes mou webovou stránku v liště "obchod". Děkuji.

Srdečně zdravím - Jaroslav Hutka